Washington

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Washington parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Vašingtone

Šlapias nuo Ramiojo vandenyno iki vakarų, ribojasi su Oregonu į pietus, į rytus nuo Aidaho valstijos, į šiaurę, 49-ojoje lygiagrečiame šiaurėje, su Kanada, ypač su Britų Kolumbijos provincija

Kiekvienas, kuris nusprendžia investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Vašingtone, prieš priimdamas sprendimą įvertins daugelį veiksnių.

Vašingtonas yra Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų valstybė su teritorija, kurioje yra sniego užtvankytuose kalnų Kaskados diapazonas ir miškingos salos Puget Sound. Jos sostinė yra "Olympia", bet didžiausias miestas yra Sietlas. Jis žinomas dėl energingos technologijos pramonės, animacinės muzikos scenos ir garsių kavinių.

Vašingtono valstija yra pavadinta po pirmojo Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Džordžo Vašingtono ir buvo 42-oji valstybė, priimta į Sąjungą. Oficialioje antspaudoje ir oficialioje valstybinėje vėliavoje yra Džordžo Vašingtono portretas, kuris dažnai vadinamas Vašingtono valstija, siekiant išvengti painiavos su Kolumbijos apygarda.

Šioje Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų dalyje yra vidutinio klimato atogrąžų miškų, kalnų ir didžiųjų miškų, todėl ji vadinama Evergreen valstybe.

Tai yra 18-oji didžiausia valstija šalyje ir 13 populiariausių. Ji turi klimatą, kuris labai skiriasi nuo rytų iki vakarų, kad būtų sukurtas tinkamas klimatas visoms skonėms.

Prieš investuodami į parduodamą turtą Vašingtone, naudinga bendrai įvertinti teritoriją, nedarbo lygį, turtą, pastatų išlaidas ir dar daugiau.

Tai sudaro 4,8 proc. Nedarbo lygį, kuris per pastaruosius metus išliko stabilus ir pragyvenimo išlaidos viršija šalies vidurkį. Didžiausias pragyvenimo šaltinis yra Vašingtono nekilnojamojo turto rinka. Nuomos kainos aiškiai parodo šį klausimą, nes jie yra labai dideli.

Tas pats išlaidų padidėjimas taikomas ir turto pirkimui Vašingtone. Šie kainų didinimai yra skirti 2018 m. Svajoti pardavėjams Vašingtono nekilnojamojo turto rinkoje 2018 m. Todėl pardavėjai gali tikėtis tam tikrų pranašumų, kaip ir praėjusiais metais, Vašingtono namų kainos padidėjo 11, 5%.

Veiksniai, turintys įtakos Vašingtono nekilnojamojo turto rinkai 2018 m., Yra nuolatinis būsto trūkumas Vašingtono valstijoje, kuris beveik neabejotinai išlaikys paklausą ir kainas, o atsargos išliks mažos.

Tuo tarpu pardavėjai parduodamų objektų Vašingtone gali pasinaudoti pranašumu, nes statybininkai bando rasti išradingų sprendimų, kaip išspręsti būsto trūkumą. Daugelyje panašių situacijų valstybės reikalauja kūrybiškų sprendimų, mažesnių namų ir daugybės mažesnių namų.

Geriausios vietos, kuriose gyvenate Vašingtono nekilnojamojo turto rinkoje, yra Sietlas ir Spokanas, todėl mes vertiname savybes, parduodamas Vašingtone, ypatingą dėmesį skiriant šioms dviem metropolijoms.

 Sietlo metropolinėje zonoje gyvena 60% gyventojų, o tas pats Sietlas, esantis Kingo apygardoje, turi apie 700 000 gyventojų. Tai pulsuojantis miestas su gausia muzikine istorija ir nuostabiu miesto kraštovaizdžiu.

Ji taip pat turi energingą ekonomiką, kuri užima 11-tą didžiausią didmiesčių ekonomiką šalyje.

Tai laikoma rojumi pradedantiesiems ir miestui, kuris labai aktyviai dalyvauja ekologiškose ir aplinką tausojančiose praktikose. Jame yra penkių pagrindinių kompanijų, įskaitant "Starbucks" ir "Amazon", biurus. Sietlo nedarbo lygis 3,4% yra vos žemesnis už šalies vidurkį.

 Spokane yra antras pagal dydį miestas Vašingtone, o jo nekilnojamojo turto rinka praėjusiais metais atliko puikiai. "Spokane" namų vertybės 2017 m. Padidėjo daugiau nei 12%, o prognozuojama, kad 2018 m. Jos ir toliau padidės 3,6%.

Vašingtonas šiuo metu naudojasi puikiu pardavėjų rinkos laiku, o visi rodikliai rodo dar vieną sėkmingą "Evergreen" valstybės pardavimo metus. Tiems, kurie nori savo namus patekti į Vašingtono valstijos rinką, turi žinoti, kad to padaryti nėra geresnio laiko.

  •  
    Persikėlimas į Vašingtoną. Ekspatriata ir gyvena Vašingtone.

    Keliavę po visą Ameriką žemyn, mes pagaliau pasiekėme svarbiausią valstybę. Tai unikali istorija, kuri visada atstovavo visai Jungtinių Valstijų federalinei Respublikai. Mes kalbame apie Washinton. Amerikietiška širdis, šiandien taps mūsų mini vadovo veikėja, orientuota į teisingus atsakymus į visus ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 23038

Parduoda Namas, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

1,009,082.50EUR
Parduoda
Namas

502.42 m²
Ekspansyvus aukšto planas, puikūs bruožai, iškalbingai įrėminti su panoraminiais Garso vaizdais. Beveik naujos atsižvelgiant tiek daug atnaujinimus ši...
Cod. 23037

Parduoda Namas, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

1,176,520.06EUR
Parduoda
Namas

389.73 m²
Aptakus Šiuolaikinio! Centrinė Stiklas Atrium Nuorodos interjero atviras erdves, gausiai natūralios šviesos. Apdaila iš Brazilijos Tigerwood, Venecijo...
Cod. 8452

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

151,374.99EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

2200 m²
Gražus šešių miegamųjų du
Cod. 7226

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Washington, Spokane, Spokane, 625 Mckinnan Rd.

39,525.69EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

900 m²
Nuosavybė yra 3 vietų kambarys 1
Cod. 6603

Parduoda Parduotuvė, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

587,839.54EUR
Parduoda
Parduotuvė

13600 m²
Su nuosavybe Good location,
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB